Exkurze do továrny

Exkurze do CUKROVARU

V řepné kampani (říjen - prosinec)

Během řepné kampaně lze návštěvu Dobrovických muzeí spojit s prohlídkou průmyslového závodu cukrovaru Tereos TTD, a.s. včetně vnitřních prostor. Podrobně se seznámíte se zpracováním cukrové řepy a postupem při výrobě cukru. Skupiny od 15 osob se na volné termíny dle zájmu  mohou objednat kdykoli od: termín bude doplněn, jakmile bude znám začátek kampaně 2018-2019.

Individuální návštěvníci se mohou objednat na následující termíny : Další možnost je až v kampani 2018-2019. Děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledanou příště.

PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE U DOSPĚLÝCH NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI.

Termíny, které již nevidíte mohou být plně naplněny, ale mohou přibýt termíny nové. 

Pokud máte nějakou pochybnost, pište, volejte. :-)

Exkurze do lihovaru

V sirobové kampani (únor - srpen) 

V sirobové kampani je možné navštívit průmyslový lihovar Tereos TTD, a.s. v Dobrovici a blíže se tak seznámit s výrobou lihu. Uvedené období je předpoklad, skutečnost se může lišit dle zásob suroviny. Prohlídka obsahuje část venkovních prostor cukrovaru a II. muzejní okruh Technika a technologie.                                                                                  Na exkurzi je nutné se objednat!                                            Nejbližší termíny pro individuální zájemce: 17. 2. 2018 od 10:00.  Skupiny od 15 osob se mohou po dohodě objednat kdykoli.                                                                                      PRO VSTUP DO AREÁLU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI.

Chcete jít na exkurzi? Pište, volejte :-)

Na exkurze je nutné předem se objednat! Doba trvání prohlídky cca 90 minut.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle: 326 374 211, 725 871 072  nebo e-mailem na muzeum@tereos.com 

PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI

VSTUPNÉ:    základní: 120 Kč / os.,  zvýhodněné*:  80 Kč / os. 
(*skupiny nad 15 osob, dítě, student, důchodce od 60 let)

VSTUPNÉ pro školní skupiny:   50 Kč / os., 1x doprovod zdarma (na 20 studentů) 

2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...