Exkurze do továrny

Exkurze do CUKROVARU

V řepné kampani (říjen - prosinec)

Během řepné kampaně lze návštěvu Dobrovických muzeí spojit s prohlídkou průmyslového závodu cukrovaru Tereos TTD, a.s. včetně vnitřních prostor. Podrobně se seznámíte se zpracováním cukrové řepy a postupem při výrobě cukru. Skupiny se na termín dle zájmu  mohou objednat kdykoli, individuální návštěvníci se mohou objednat na následující termíny: Další exkurze budou v nové kampani - říjen 2017   PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI, U DĚTÍ DATUM NAROZENÍ.

Exkurze do lihovaru

V sirobové kampani (únor - srpen) 

V sirobové kampani je možné navštívit průmyslový lihovar Tereos TTD, a.s. v Dobrovici a blíže se tak seznámit s výrobou lihu. Prohlídka obsahuje část venkovních prostor cukrovaru a II. muzejní okruh Technika a technologie.         Na exkurzi je nutné se objednat! Nejbližší termíny pro individuální zájemce:  podzim 2017.                               Skupiny se mohou dle zájmu objednat kdykoli.                  PRO VSTUP DO AREÁLU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI, U DĚTÍ DATUM NAROZENÍ.  

Na exkurze je nutné předem se objednat! Doba trvání prohlídky cca 90 minut.

Objednávat se můžete telefonicky na čísle: 326 374 211, 725 871 072  nebo e-mailem na muzeum@tereos.com 

PRO VSTUP DO AREÁLU ZÁVODU JE NUTNÝ PRŮKAZ TOTOŽNOSTI

VSTUPNÉ:    základní: 100 Kč / os.,  zvýhodněné*:  60 Kč / os. 
(*skupiny nad 15 osob, dítě, student, důchodce od 65 let)

VSTUPNÉ pro školní skupiny:   30 Kč / os., 1x doprovod zdarma (na 20 studentů) 

2015 © DobrovickáMuzea.cz
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace

Working...